Rada medyczna

Rada Medyczna została powołana w celu sprawowania opieki merytorycznej i jakościowej przeprowadzanych w Centrum Eksperckim szkoleń.

dr n. społ. kosmetolog
Sława Połoczańska-Godek

Praktyk w zawodzie od 1980 roku. Trener neuromasażu od 2000 roku. Właścicielka Specjalistycznego Gabinetu Neuromasażu i Estetyki Twarzy Dla Dzieci i Dorosłych w Poznaniu. Specjalizuje się w neuromasażu, terapii czaszkowo-krzyżowej i kosmetologii bioestetycznej. Od 2003 roku związana zawodowo z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. W latach 2011-2015 pełniła funkcję prodziekana ds. studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. Opracowała programy na specjalnościach: kosmetologia anti-aging (2011), trychologia praktyczna (2016). W latach 2013-2015 prowadziła zajęcia fakultatywne pt. Estetyka wizerunku na kierunku optometria na Uniwerystecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2015 roku nadal prowadzi zajęcia pt. Terapia manualna twarzy na studiach podyplomowych w zakresie estetyki twarzy na Uniwerytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Autorka ksiązki "Techniki modelowania twarzy", wyd. Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji (2010). Obecnie w przygotowaniu książka "Tkanka łączna w narracji teoretyczno-terapeutycznej. Koncepcja holistycznej kosmetologii".

dr inż. Wojciech Jan Karwowski

Ekspert inżynierii biomedycznej i inżynierii tkankowej. Laureat licznych nagród naukowych. Ukończył dwa fakultety krajowe – z informatyki oraz ekonomii, a także specjalistyczny program w jednej z najbardziej prestiżowych szkół biznesu na świecie IESE Business School – University of Navarra. Jest także absolwentem studiów podyplomowych z biochemii molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwentem studiów z zakresu biomateriałów na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki oraz biocybernetyki i inżynierii biomedycznej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W realizacji doktorat z biocybernetyki i bioinżynierii medycznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Specjalizuje się w zaawansowanych metodach diagnostyki i rekonstrukcji problemów tkankowych metodami z obszaru biomateriałów medycznych. Otrzymał grant Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na opracowanie i wdrożenie preparatów hydrożelowych wspomagających procesy gojenia tkanek. Za wkład w tworzenie kosmetyków do pielęgnacji skóry diabetyka otrzymał „Kryształowego Kolibra” – najwyższe wyróżnienie nadawane przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz honorową, złotą odznakę Stowarzyszenia. Za wkład w rozwój edukacji, sportu i turystyki został uhonorowany Krzyżem Zasługi Prezydenta RP. Wojciech Karwowski jest autorem ponad 80 publikacji naukowych i wystąpień konferencyjnych. Działa aktywnie jako wolontariusz – jest Kawalerem Orderu Św. Łazarza oraz Kawalerem Orderu Św. Stanisława. Jest również założycielem Fundacji św. Łazarza. Od prawie 20 lat związany z dziedziną chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, medycyny estetycznej i kosmetologii.

mgr Magdalena Rucińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, specjalizacji kosmetologia w dermatologii. Kosmetolog z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalista medycyny estetycznej i laseroterapii. Szeroką wiedzę z zakresu kosmetologii, laseroterapii, medycyny estetycznej i dermatologii zdobywała w pracy z lekarzami i profesjonalistami terapii upiększających. Jako pierwsza sprowadziła do Polski laser medyczny SELLAS-EVO, który dzięki najnowocześniejszej technice doboru kształtu plamki precyzyjnie likwiduje nawet najmniejsze blizny. Członek Polskiej Izby Kosmetologów.