Poznaj naszych specjalistów

Właściciel / Szkoleniowiec

mgr Agnieszka Sadziak

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu, specjalność Kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego oraz Centrum Kształcenia Prestiż w Zielonej Górze, specjalność Technik usług kosmetycznych, Technik sterylizacji medycznej. Obszar specjalizacji: mezoterapia fuzyjna, igłowa i mikroigłowa, karboksyterapia, tlenoterapia, sublimacja patologii skórnych plazmą argonową, peelingi chemiczne i ziołowe, trychologia. Od 4 lat szkoleniowiec/instruktor w wyższych i policealnych szkołach kosmetycznych. Konsultant międzynarodowych marek kosmetycznych i medycznych (Fusion Mesotherapy, Oxynergy Paris, Medex Bio ScienceCosmetics, Neoderma i Dermagenetic, Dermo Tech Beauty) oraz szkoleniowiec z zakresu kosmetologii estetycznej twarzy i ciała (mezoterapia, karboksyterapia, mikronakłuwanie i wiele innych), właściciel Centrum Kosmetologii i Centrum Edukacyjnego w Szczecinie. Szkoleniowiec i członek grupy badawczej GEN FACTOR pod kierownictwem dr inż. Wojciecha Karwowskiego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Uczestniczka wielu profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej, konferencji, seminariów branżowych w kraju i zagranicą.
Szkoleniowiec

mgr Dominika Nachaczewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Ma za sobą 14 lat praktyki w zawodzie kosmetologa oraz od ponad 10 lat pracuje jako instruktor zawodu w policealnych szkołach kosmetycznych. Obszar specjalizacji: mezoterapia bezigłowa, igłowa i mikroigłowa, lipoliza, peelingi chemiczne oraz inne zabiegi kosmetologii estetycznej i leczniczej. Od 8 lat szkoleniowiec międzynarodowych marek kosmetycznych i medycznych (Dermalogica, Purles, Dermomedica, Dermaqest, Nanofrax i inne) oraz szkoleniowiec z zakresu kosmetologii estetycznej twarzy i ciała (mezoterapia, mikronakłuwanie, lipoliza iniekcyjna i wiele innych). Uczestniczka wielu profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej, konferencji, seminariów branżowych w kraju i zagranicą.
Szkoleniowiec

mgr inż. Angelika Janus

Absolwentka Politechniki Poznańskiej Wydziału Technologii Chemicznej. Była kierownikiem mieszalni kosmetyków (produkcja głównie obejmowała szampony, preparaty myjące do ciała, odżywki do włosów i balsamy do ciała). Uczestniczka licznych kursów, szkoleń, konferencji z zakresu chemii kosmetycznej, chemii fryzjerskiej i trychologicznej. Od kilkunastu lat wykładowca w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu z zakresu chemii i receptury kosmetycznej.
Szkoleniowiec

mgr Ilona Skoneczna

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy i UMK w Toruniu specjalizacji kosmetologia na wydziale Nauk o Zdrowiu. Od 18 lat aktywnie pracująca w zawodzie zarówno przy fotelu kosmetycznym, jak i w dziedzinie nauczania i edukacji kolejnych pokoleń kosmetyczek i kosmetologów. Od 6 lat trener międzynarodowych marek kosmetycznych i medycznych (Fusion Mesotherapy, Oxynergy Paris, Medex Bio Science Cosmetics, Neoderma i Dermagenetic). Szkoleniowiec z zakresu kosmetologii estetycznej twarzy i ciała (mezoterapia, karboksyterapia, mikronakłuwanie i wiele innych) Wykładowca kosmetologii, dermatologii, dietetyki i ratownictwa z przygotowaniem pedagogicznym dla nauczycieli czynnych zawodowo. Ceryfikowany Nerurefleksolog twarzy metodą Sorensensistem® w Instytucie Lone Sorensen, Hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskich technik pracy z ciałem „Lomi Lomi Nui Hawaiian Massage & Bodywork Practice Kiaora” w Aloha International Hawaii oraz masażu punktowego Shiatsu twarzy. Trener Komunikacji Opartej na Empatii oraz Empathy Bussines&Life Coach w Bussines by heart. Entuzjastka holistycznego podejścia do życia, człowieka i kosmetologii łącząca nowoczesną wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej z prastarymi naukami o funkcjonowaniu człowieka z całego świata oraz wpływem psychiki na stan skóry oraz zdrowie człowieka.
Szkoleniowiec

dr n. med. Joanna Rutkowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wieloletni wykładowca w Akademii Medycznej w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Obecnie prodziekan kierunku Kosmetologia. Diagnosta laboratoryjny i trycholog praktyk. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Uczestniczka wielu profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu analityki medycznej, kosmetologii i trychologii oraz prelegentka na konferencjach i seminariach branżowych.
Szkoleniowiec

Joanna Romejko

Kosmetolog, specjalista medycyny estetycznej specjalizująca się w wypełnieniach kwasem hialuronowym, nieoperacyjnym liftingiem twarzy przy użyciu HIFU oraz zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP. Właścicielka gabinetu Joanna Romejko Kosmetologia Estetyczna. Obszary szkoleń: wypełnienia ust, bruzd i zmarszczek, wolumetria, blizny zanikowe, korekcja nieoperacyjna nosa, kriolipoliza, lipoliza, nieoperacyjny lifting twarzy przy użyciu HIFU, osocze bogatopłytkowe PRP.